Главная » 2013 » Березень » 30 » Школа монстрів Хай
10:45
Школа монстрів Хай

Десь років 10 тому, великою популярністю користувався мультик, який показував пригоди різних монстрів, він називався «Корпорація монстрів». Герої цього мультика мали велику популярність серед дітей і дуже часто, не дивлячись, що це були монстри, діти воліли їх персонажів застосовувати до себе. Зовсім недавно з'явилася нова організація, яка спеціалізується на монстрах і називається «Школа монстрів Хай». Це закрита школа, в якій навчаються тільки жахливі монстри, які володіють якимись супер можливостями. Навчання в школі проходить, як і в будь-який іншій школі, такі ж заняття, тільки там вчать не математику або географію, а спеціальні науки про різні містичні процеси і алхімію. Також учні даної школи займаються розвитком своїх навичок, але деколи їм дають завдання, які абсолютно неможливо виконати через свої здібності. Так, наприклад, як можна провести монстрові електрику через басейн, щоб нікого не вбити в цьому басейні або подивитися комусь у вічі, якщо очі спалюють все, на що дивляться? Завдання бувають дуже парадоксальними, але для їх вирішення потрібно гарненько подумати, особливо якщо Ви зустрінетеся з ними в онлайн іграх.

Крім того, дівчатка, які навчаються в цій школі, дуже люблять дивитися за своїм зовнішнім виглядом, хоча він у них може бути жахливим, якщо дивитися за нашими мірками. Деякі з дівчат виглядають так жахливо, що на них страшно дивитися, але вони приміряють різні кофтинки на себе і намагаються зробити ще якусь зачіску. Багато зомбі стежать за кольором своєї шкіри, але коли їх шкіра (якщо це можна так назвати) має дірки і переливається різними кольорами, то стає трохи моторошно. Інші дівчатка люблять доглядати за своїм волоссям, але хіба Вас не здивує, що їх волосся складається з маленьких змій, які можуть самі по собі рухатися. Виникає питання, про які взагалі зачіски може йти мова на такій голові? Одяг, який люблять приміряти ці монстри і зомбі, більше схожий на той, який в нормальному світі можуть одягнути тільки на Хеллоуїн і то в окремих випадках можуть посоромитись.

Зустрітися з усіма цими монстрами Ви зможете на сайті , в розділі ігор Школа монстрів Хай. Тут поки представлено не велика кількість ігор, але розділ постійно оновлюється, додаються нові цікаві ігри, де Ви зможете прийнятий участь в нових пригодах цих монстрів. Основна частина ігор представлена ​​різними переодягалками, тобто Вам доведеться дивитися за зовнішнім виглядом цих істот, підбирати на них якийсь одяг і переодягати їх у той чи інший наряд. Є й інші більш динамічні ігри, де Вам доведеться використовувати суперможливості цих монстрів для того, щоб битися з їх ворогами, а після битв спокійно вчитися в школі, де вони будуть зустрічатися з новими завданнями, які перед ними ставить наука.

Категория: Реклама | Просмотров: 1097 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar