Главная » 2013 » Липень » 18 » Причини утворення льоду на вікнах ПВХ
13:39
Причини утворення льоду на вікнах ПВХ

Встановивши пластикові вікна в своїй квартирі, мешканці починають усвідомлювати, що перебування в будинку, де не гуляють протяги, запанувало тепло і тиша, стало досить комфортно. Проте, в зимовий час багато хто, помічає на внутрішній стороні склопакетів шматочки тонкого льоду. Це призводить господарів будинку в сум’яття, у них з’являються думки, що вікна встановлено неправильно. Що ж насправді відбувається? Давайте в цій статті попробує дати вам відповідь на питання - чому утворюється шар льоду на вікні і як цього позбутися?

Поверхня вікон в холодну пору року охолоджується, також внаслідок різниці температур зовнішнього повітря в приміщенні, відбувається утворення конденсату на вікнах. При низьких зовнішніх температурах конденсат, замерзаючи, перетворюється на лід. Основна причина запотівання вікон – висока вологість приміщень. Зниження відсотка вологості повітря можна добитися, регулярно провітрюючи приміщення, можна також встановити на рами клапани припливної вентиляції. Утворення конденсату може відбуватися і у випадку занадто низької температури повітря в кімнаті. Встановлення пластикового вікна із заглибленням також може стати причиною утворення на склі конденсату. Якщо стіна має товщину від 50 до 70 см, товщина вікна лише 7 – 12 см, внаслідок цього тепле повітря, що піднімається від радіаторів опалення, до нижньої частини склопакета не доходить, що призводить до утворення непровітрюваної ділянки. Для того, щоб з цією проблемою згодом не стикатися, треба при установленні, вибрати профіль, який має максимально можливу товщину, що сприятиме зменшенню заглиблення вікна. Ситуація може ускладнюватись наявністю кімнатних рослин, які господині зазвичай розміщують на підвіконнях. Наслідки – конденсат у теплу пору і полій – в мороз.

Для того, щоб вікно не промерзало, тип склопакета слід вибирати згідно з кліматичними умовами вашого регіону проживання. Оптимальний варіант для середньої смуги – двокамерні склопакети, для районів півночі краще підійдуть 3-х, 4-х, 5-ти камерні Якісними, також будуть склопакети, при виготовленні яких використовуються енергозберігаюче скло. Для того щоб запобігти промерзанню вікна по периметру, застосовується методика так званого утеплення крайок (як відомо, кромка – найхолодніша частина пластикового вікна), установка подвійного контуру ущільнення.

Категория: Реклама | Просмотров: 604 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar