Главная » 2017 » Січень » 23 » Переваги та недоліки світлодіодних ламп
17:32
Переваги та недоліки світлодіодних ламп

світлодіодна лампа Світлодіодні лампи приходять на зміну не тільки традиційним лампам розжарювання, але навіть енергозберігаючим. Сьогодні їх широко застосовують не тільки в вуличному освітленні, а й при виробництві рекламних конструкцій, а також встановлюють в офісах, на виробництвах і навіть вдома. А все тому, що такі вироби мають цілу низку переваг.

1. Економічність.

Саме світлодіодні лампи використовують найменшу кількість електроенергії. А значить, їх застосування дозволяє значно заощадити на щомісячних рахунках. Це особливо помітно, коли потрібно висвітлювати великі приміщення або забезпечувати яскраве світло тривалий час.

2. Довговічність.

Сучасна світлодіодна лампа для будинку здатна прослужити близько п'ятдесяти тисяч годин. А це дев'ять років, якщо вона буде працювати безперервно. Принаймні, саме такий експлуатаційний термін обіцяють виробники. Якщо врахувати, що ні в одному житлі і навіть не у всіх виробничих приміщеннях світло не вимикають цілодобово, то навіть більше п'ятнадцяти років служби цілком реальні. У той же час часто виробники говорять і терміні служби в лабораторних умовах. Удома ж використання таких ламп рідко можна назвати акуратним. Але і так вони прослужать не менше п'яти років. При цьому вони не здатні перегоріти, як звичайні. Згодом виріб просто втратить свою яскравість, десь близько тридцяти відсотків.

 3. Низька тепловіддача.

Світлодіодні лампи майже не нагріваються. А значить, вони є більш безпечними. Особливо важливий цей параметр для тих приміщень, в яких встановлюють велику кількість подібних виробів на невеликій відстані один від одного. Адже навіть там вони не зможуть нагнітати повітря. Крім того, ця характеристика дозволяє використовувати світлодіодні лампи навіть біля тих поверхонь, які бояться тепла.

4. Міцність.

Звичайну лампочку легко випадково розбити. Навіть якщо стиснути її в руці занадто сильно, то виріб просто «вибухне». А ось з світлодіодною лампою таке точно не трапиться. Навіть якщо ви її вдарите або упустите, це ніяк не вплине на продуктивність.

Що стосується недоліків, то сучасні світлодіодні лампи коштують дорого. Зазвичай навіть у кілька разів дорожче традиційних ламп розжарювання і трохи дорожче, ніж енергозберігаючі. Але завдяки економії при експлуатації вкладення виходить вигідним.

Ще такі лампи краще використовувати із спеціальними світильниками, потужність яких відповідає потужності лампи. Це гарантує більш стабільну і довговічну роботу вироби.

 

Категория: Бытовые советы | Просмотров: 280 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar