Главная » 2016 » Червень » 14 » Харизматичний Ауді А4 2016 р.
17:22
Харизматичний Ауді А4 2016 р.

Харизматичний Ауді А4 2016 р.

Те, що автовиробники можуть зібрати весь набір комплектуючих, застосованих у розкішному седані Audi A4 2016 р. - не означає, що вони зможуть відтворити їх взаємодію. Ауді вдосконалила майстерність поєднання дерева, шкіри та сучасної електроніки в єдиній у своєму роді кабіни, яку часто імітують але, створити її точну копію практично не можливо. Престижний седан Audi A4 в 2016 р. експлуатує потужний, разом з тим достатньо економічний, двигун з турбонаддувом, який може працювати у команді з постійним повним приводом Quattro та опційною механічною трансмісією, більш детальна характеристика яких представлена на сайті.

Якщо ви віддаєте перевагу високим експлуатаційним характеристикам над параметрами розкоші та комфорту — Audi S4 2016 р. це те що вам потрібно. Його приводить у рух двигун з наддувом V6 разом із повним приводом Quattro, завдяки цьому в S4 ви отримаєте захоплюючий водійський досвід, який легко конкурує з BMW 3 Series, Cadillac CTS-V та повноприводним InfinityQ50S.

Сильні сторони Audi A4

Двигун з турбонаддувом: Ауді використовує двигун з турбонаддувом в елітних седанах вже десятиліття та це тільки доповнює формулу успіху. 2-літровий двигунА4 характеризується злагодженою роботою, потужністю та ефективністю, хоча він трохи поступається економічністю 4-циліндровому двигуну BMW 320i.

Увага до деталей: в тому як Audi компонує інтер'єр А4 можна побачити певне мистецтво, від витончених дерев'яних акцентів до гармонічних форм зручних шкіряних сидінь, ви не знайдете найменших недоліків у оформлені автомобілів Ауді.

Що нового у 2016 р.?

Ауді А4 та S4 2016 р. Отримали кілька поновлень, включаючи мультифункціональне рульове колесо з 3-ма спицями у базовій комплектації Преміум, додання аудіосистеми Bang&Olufsen до пакету технологій комплектації Преміум Плюс та нових 19-дюймових дисків в пакеті “плюс” для спортивної лінійки S.

В Ауді А4 вам сподобається

Не залежно від того, чи ви шукаєте розкішний седан за розумною ціною або недешевий швидкісний автомобіль — седани Audi А4 та S4 пропонують широкий вибір моделей та цін. Ви будите приємно здивовані дизайном салону та вражаючим комплектом опційного новітнього обладнання.

В Audi A4 вам може не сподобатись

Якщо бажання отримати більше благ за потрачені кошти переважає над цінністю бренду та витонченим виконанням, при прийнятті рішення про покупку — на даний момент є великий вибір авто близьких до класу люкс, які продаються майже за такою ж ціною як базовий А4. Серед таких альтернативних автомобілів — Chrysler300, Hyundai Azera, VW CC та Kia Cadenza. 

Категория: Муки выбора | Просмотров: 813 | Добавил: MEDVED | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar